767163684GP
767163684GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 680k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)
Number of Resistors: 8
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767163684GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 680k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 767163684GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767163684GP 767163684GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 680Kohms 2% Isolated