767163821GP
767163821GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767163821GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 820ohms 16Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767163821GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767163821GP 767163821GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 820ohms 16Pin 2% Isolated