Produkte > KNOWLES SYFER > 767623K00103JQBAF9LM
767623K00103JQBAF9LM
767623K00103JQBAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 7676 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.760" L x 0.760" W (19.30mm x 19.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767623K00103JQBAF9LM Knowles Syfer
Description: 7676 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.760" L x 0.760" W (19.30mm x 19.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 10000 pF.