768141104GP CTS Resistor Products
CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Number of Resistors: 13
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768141104GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14SOIC, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Number of Resistors: 13.