Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 768143151GPTR13
768143151GPTR13 CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 150
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 7
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768143151GPTR13 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 150, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 7.