768143203GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768143203GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768143203GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768143203GP 768143203GP Hersteller : CTS Electronic Components 768-2301279.pdf Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Isolated