768143330GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 33 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768143330GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 33ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768143330GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768143330GP 768143330GP Hersteller : CTS Electronic Components 768-2301279.pdf Resistor Networks & Arrays 33ohms 14Pin 2% Isolated