768143472GP
768143472GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768143472GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768143472GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768143472GP 768143472GP Hersteller : CTS Electronic Components 768.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated