Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 768143472GPTR13
768143472GPTR13 CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768143472GPTR13 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768143472GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768143472GPTR13 768143472GPTR13 Hersteller : CTS Electronic Components 768-786417.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated