768161222GP
768161222GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768161222GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 2.2k Ohm 16 pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 768161222GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768161222GP 768161222GP Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_768_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 2.2k Ohm 16 pin 2% Bussed