768161273GP
768161273GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768161273GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 27Kohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 768161273GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768161273GP 768161273GP Hersteller : CTS Electronic Components 768.pdf Resistor Networks & Arrays 27Kohms 16Pin 2% Bussed