768161472GP
768161472GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768161472GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 768161472GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768161472GP 768161472GP Hersteller : CTS Electronic Components 768.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2% Bussed