768161683GP
768161683GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768161683GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 68Kohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 768161683GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768161683GP 768161683GP Hersteller : CTS Electronic Components 768.pdf Resistor Networks & Arrays 68Kohms 16Pin 2% Bussed