768163331GP
768163331GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768163331GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768163331GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768163331GP 768163331GP Hersteller : CTS Electronic Components 768.pdf Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2% Isolated