Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 768163332GPTR13
768163332GPTR13
768163332GPTR13 CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768163332GPTR13 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 16Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768163332GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768163332GPTR13 768163332GPTR13 Hersteller : CTS Electronic Components 768-2301279.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 16Pin 2% Isolated