768163824GP
768163824GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768163824GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 820K Ohm 16 pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 768163824GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768163824GP 768163824GP Hersteller : Tusonix / CTS 768-786417.pdf Resistor Networks & Arrays 820K Ohm 16 pin 2% Isolated