768201332GP
768201332GP CTS Resistor Products
768.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 20
Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 19
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768201332GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 3.3k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 20, Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 19.
Weitere Produktangebote 768201332GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768201332GP 768201332GP Hersteller : CTS Electronic Components 768-2301279.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 2% 19 Resistor