Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 768205401APTR13
768205401APTR13
768205401APTR13 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 680, 1k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Dual Terminator
Number of Pins: 20
Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Number of Resistors: 36
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768205401APTR13 CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 680, 1k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Dual Terminator, Number of Pins: 20, Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Number of Resistors: 36.