Produkte > WHITE-RODGERS > 789A-751KT2
789A-751KT2 White-Rodgers
Hersteller: White-Rodgers
DIRECT REPLACEMENT 120 VAC HOT SURFACE IGNITOR KIT. INCLUDES 789A-751A1 HOT SURFACE IGNITOR, MOUNTING BRACKET, SCREWS AND ADAPTER HARNESS, REPLACES SILICON CARBIDE IGNITORS ON 40" MID EFFICIENCY FURNACES, REPLACES CARRIER 332505-751 KIT
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 789A-751KT2 White-Rodgers