793V100-5 Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Hersteller: Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Description: ACCEL IEPE SENSOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Analog
Axis: X
Operating Temperature: -50°C ~ 120°C
Voltage - Supply: 18V ~ 30V
Bandwidth: 2.5Hz ~ 7kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 793V100-5 Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Description: ACCEL IEPE SENSOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Analog, Axis: X, Operating Temperature: -50°C ~ 120°C, Voltage - Supply: 18V ~ 30V, Bandwidth: 2.5Hz ~ 7kHz.
Weitere Produktangebote 793V100-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
793V100-5 793V100-5 Hersteller : Amphenol Wilcoxon 793V_series_spec_(98219)L.6-1595787.pdf Acceleration Sensor Modules Top exit, velocity output, case isolated, MIL-C-5015 connector, 100 mV/in/sec, +/-5% sensitivity tolerance