7P152V330A062 Cornell Dubilier Knowles
7P.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330V POLAR
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 133mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 1.5 mF
Voltage - Rated: 330 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7P152V330A062 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330V POLAR, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 133mOhm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 1.5 mF, Voltage - Rated: 330 V.
Weitere Produktangebote 7P152V330A062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7P152V330A062 7P152V330A062 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 7P.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF -10+20% 330 Volts