7P351V330J042
7P351V330J042 Cornell Dubilier Knowles
7P.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330V POLAR
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 568mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 350 µF
Voltage - Rated: 330 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7P351V330J042 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330V POLAR, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 568mOhm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 350 µF, Voltage - Rated: 330 V.