Produkte > KNOWLES SYFER > 8060J6300184FCB
8060J6300184FCB Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.18 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8060J6300184FCB Knowles Syfer
Description: MLC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.18 µF.