Produkte > KNOWLES SYFER > 8060Y5000335JXB
8060Y5000335JXB Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Capacitance: 3.3 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8060Y5000335JXB Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Capacitance: 3.3 µF.