822MPW400K
822MPW400K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8200PF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm)
auf Bestellung 4366 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 822MPW400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8200PF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
822MPW400K 822MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MPW.pdf Film Capacitors 0.0082uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 2794 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
822MPW400K 822MPW400K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MPW.pdf Film Capacitors 0.0082uF 400V 10% FILM/IC