824MKP275KG
824MKP275KG Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm)
Capacitance: 0.82 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 824MKP275KG Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm), Capacitance: 0.82 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm).
Weitere Produktangebote 824MKP275KG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
824MKP275KG 824MKP275KG Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.82uF 10% tol. FILM