825MMR100K
825MMR100K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 8.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 825MMR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 8.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Weitere Produktangebote 825MMR100K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
825MMR100K 825MMR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR-2944652.pdf Film Capacitors 8.2 uF 100V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
825MMR100K 825MMR100K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MMR%20series-553002.pdf Film Capacitors 8.2 uF 100V 10%