Produkte > MG CHEMICALS > 8617A-300ML
8617A-300ML
8617A-300ML MG Chemicals
Hersteller: MG Chemicals
Description: PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K
Packaging: Box
Type: Non-Silicone Grease
Thermal Conductivity: 3.00W/m-K
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 50°F ~ 86°F (10°C ~ 30°C)
Shelf Life: 60 Months
Size / Dimension: 300 ml Tube
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8617A-300ML MG Chemicals
Description: PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K, Packaging: Box, Type: Non-Silicone Grease, Thermal Conductivity: 3.00W/m-K, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 50°F ~ 86°F (10°C ~ 30°C), Shelf Life: 60 Months, Size / Dimension: 300 ml Tube.
Weitere Produktangebote 8617A-300ML
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8617A-300ML 8617A-300ML Hersteller : MG Chemicals tds_8617A.pdf Thermal Interface Products Premium Thermal Paste, 3 W/m.K