Produkte > MG CHEMICALS > 8617A-85ML
8617A-85ML
8617A-85ML MG Chemicals
Hersteller: MG Chemicals
Description: PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K
Packaging: Box
Size / Dimension: 85 ml Tube
Type: Non-Silicone Grease
Thermal Conductivity: 3.00W/m-K
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8617A-85ML MG Chemicals
Description: PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K, Packaging: Box, Size / Dimension: 85 ml Tube, Type: Non-Silicone Grease, Thermal Conductivity: 3.00W/m-K, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 8617A-85ML
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8617A-85ML 8617A-85ML Hersteller : MG Chemicals tds_8617A-3318401.pdf Thermal Interface Products Premium Thermal Paste, 85ml Tube, White