Produkte > SIEMENS > 87GUG60H
87GUG60H
87GUG60H Siemens
ec7b44c4a45fa3862484799dbce0691ceb34c9bd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: PUMPPANEL SZ2 1/2,25-100AMPS,N12
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 60A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 440 ~ 480VAC
Voltage - Load: 600V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 22370 W