Produkte > WÜRTH ELEKTRONIK > 890443326007CS
890443326007CS
890443326007CS Würth Elektronik
890443326007CS.pdf
Hersteller: Würth Elektronik
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 160VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 160V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 16.26 mOhms
Size / Dimension: 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
auf Bestellung 660 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 890443326007CS Würth Elektronik
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 160VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 160V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 16.26 mOhms, Size / Dimension: 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote 890443326007CS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
890443326007CS 890443326007CS Hersteller : Wurth Elektronik 890443326007CS.pdf Film Capacitors WCAP-FTBP 160V 3.3uF 5%