8AHLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 8.3KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.000" Dia x 15.900" L (76.20mm x 403.86mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 8.3 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8AHLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 8.3KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.000" Dia x 15.900" L (76.20mm x 403.86mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 8.3 kVAC.
Weitere Produktangebote 8AHLE-30E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8AHLE-30E 8AHLE-30E Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_10352_mv_fuses_e_rated_8_3kv-794573.pdf Cartridge Fuses 8.3kV 30A