8BHLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 8.3KVAC BOLT
Packaging: Bulk
Features: Indicating
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 3.000" Dia x 19.250" L (76.20mm x 488.95mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Bolt Mount
Applications: Transformer Protection
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 8.3 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8BHLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 8.3KVAC BOLT, Packaging: Bulk, Features: Indicating, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 3.000" Dia x 19.250" L (76.20mm x 488.95mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Bolt Mount, Applications: Transformer Protection, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 8.3 kVAC.
Weitere Produktangebote 8BHLE-30E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8BHLE-30E Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-10352-mv-fuses-e-rated-8-3kv-794573.pdf Cartridge Fuses 8.3kV 30A