Produkte > COTO TECHNOLOGY > 8L41-24-111
8L41-24-111
8L41-24-111 Coto Technology
8L_series_reed_relay_datasheet1.pdf
Hersteller: Coto Technology
Reed Relays RELAY SPARTAN 24V 1C DIODE&SHIELD CDREV 00 BM/MFGN C/NP1
auf Bestellung 237 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8L41-24-111 Coto Technology
Description: RELAY REED SPDT 250MA 24V, Packaging: Tube, Features: Diode, Electrostatic Shield, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 12 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 250 mA, Switching Voltage: 100VAC, 100VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 1 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8L41-24-111 8L41-24-111 Hersteller : Coto Technology 8L_series_reed_relay_datasheet1.pdf Description: RELAY REED SPDT 250MA 24V
Packaging: Tube
Features: Diode, Electrostatic Shield
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 12 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 250 mA
Switching Voltage: 100VAC, 100VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC