90460RK-SP40 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: DIE, MOUNTING CAPACITOR, 460PF +
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Bulk
Package / Case: Die
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Capacitance: 460 pF
Voltage - Breakdown: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 90460RK-SP40 MACOM Technology Solutions
Description: DIE, MOUNTING CAPACITOR, 460PF +, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Bulk, Package / Case: Die, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Capacitance: 460 pF, Voltage - Breakdown: 50 V.
Weitere Produktangebote 90460RK-SP40
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
90460RK-SP40 90460RK-SP40 Hersteller : MACOM 90xxxx_Series-1855921.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film Die, Mounting Capacitor, 460pF +/-10%