930C4P22K-F
930C4P22K-F Cornell Dubilier Knowles
930.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.386" Dia x 1.000" L (9.80mm x 25.40mm)
auf Bestellung 117 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 930C4P22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.386" Dia x 1.000" L (9.80mm x 25.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
930C4P22K-F 930C4P22K-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 930-3081870.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
930C4P22K-F 930C4P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 930.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V
auf Bestellung 36 Stücke:
930C4P22K-F 930C4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 930.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V