930C4S82K-F
930C4S82K-F Cornell Dubilier Knowles
930.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.748" L (8.10mm x 19.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 930C4S82K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.748" L (8.10mm x 19.00mm).
Weitere Produktangebote 930C4S82K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
930C4S82K-F 930C4S82K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 930.pdf Film Capacitors 0.082uF 400V