930C6P82K-F
930C6P82K-F Cornell Dubilier Knowles
930.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 22 mOhms
Size / Dimension: 0.724" Dia x 1.748" L (18.40mm x 44.40mm)
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 930C6P82K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.82 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 22 mOhms, Size / Dimension: 0.724" Dia x 1.748" L (18.40mm x 44.40mm).
Weitere Produktangebote 930C6P82K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
930C6P82K-F 930C6P82K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0008208633_1-2540052.pdf Film Capacitors 0.82uF 630V