930C6S82K-F
930C6S82K-F Cornell Dubilier - CDE
930.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.082uF 630V
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 229-233 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 930C6S82K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.000" L (9.50mm x 25.40mm).
Weitere Produktangebote 930C6S82K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
930C6S82K-F 930C6S82K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 930.pdf Description: CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.000" L (9.50mm x 25.40mm)