932C4W10J-F
932C4W10J-F Cornell Dubilier Knowles
932C.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 5% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8 MOhms
Size / Dimension: 1.181" Dia x 1.654" L (30.00mm x 42.00mm)
auf Bestellung 102 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 932C4W10J-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 5% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8 MOhms, Size / Dimension: 1.181" Dia x 1.654" L (30.00mm x 42.00mm).
Weitere Produktangebote 932C4W10J-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
932C4W10J-F 932C4W10J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 932C-25516.pdf Film Capacitors 10uF 400V 5%