Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 947D451K102BFMSN
947D451K102BFMSN
947D451K102BFMSN Cornell Dubilier Knowles
947D.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 450UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 230V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 4.449" (113.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 450 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 mOhms
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 947D451K102BFMSN Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 450UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 230V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 4.449" (113.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 450 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 mOhms, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm).
Weitere Produktangebote 947D451K102BFMSN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
947D451K102BFMSN 947D451K102BFMSN Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 947D.pdf Film Capacitors 450uF 1KV 10%