Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 947D681K801BFJSN
947D681K801BFJSN
947D681K801BFJSN Cornell Dubilier Knowles
947D.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 230V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 4.409" (112.00mm)
Capacitance: 680 µF
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 947D681K801BFJSN Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 230V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 4.409" (112.00mm), Capacitance: 680 µF, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm).
Weitere Produktangebote 947D681K801BFJSN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
947D681K801BFJSN 947D681K801BFJSN Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 947D.pdf Film Capacitors 680uF 800 Volts 10% DC Film capacitor