Produkte > GRAYHILL > 94HAB10RAT
94HAB10RAT
94HAB10RAT Grayhill
94h-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill
Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch Flush actuator 10Pos
auf Bestellung 824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 94HAB10RAT Grayhill
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 50V, Packaging: Tube, Features: Sealed, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.400" (10.16mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 10.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
94HAB10RAT 94HAB10RAT Hersteller : Grayhill Inc. 94h-datasheet.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 50V
Packaging: Tube
Features: Sealed
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.400" (10.16mm)