Produkte > GRAYHILL INC. > 94HAB16WT
94HAB16WT
94HAB16WT Grayhill Inc.
94h-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 50V
Packaging: Tube
Features: Sealed
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.225" (5.72mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 16
auf Bestellung 4782 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 94HAB16WT Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 50V, Packaging: Tube, Features: Sealed, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.225" (5.72mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
94HAB16WT 94HAB16WT Hersteller : Grayhill 94h-datasheet.pdf Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch Flush 16 Pos