Produkte > GRAYHILL INC. > 94HAC10T
94HAC10T
94HAC10T Grayhill Inc.
94h-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SW ROTARY DIP BCD COMP 0.1A 50V
Features: Sealed
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD Complement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.225" (5.72mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 10
auf Bestellung 3706 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 94HAC10T Grayhill Inc.
Description: SW ROTARY DIP BCD COMP 0.1A 50V, Features: Sealed, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD Complement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.225" (5.72mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 10.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
94HAC10T 94HAC10T Hersteller : Grayhill Series94HDIP-1100462.pdf Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch Flush actuator 10Pos