Produkte > GRAYHILL INC. > 94HCC10WT
94HCC10WT Grayhill Inc.
94H-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 50V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 94HCC10WT Grayhill Inc.
Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch, .17" Extended actuator, complement output, hex 10 position, surface mount, RoHS Compliant.
Weitere Produktangebote 94HCC10WT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
94HCC10WT 94HCC10WT Hersteller : Grayhill grhls01228_1-2289307.pdf Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch, .17" Extended actuator, complement output, hex 10 position, surface mount, RoHS Compliant