Produkte > GRAYHILL > 94HFB16RAT
94HFB16RAT
94HFB16RAT Grayhill
grhls01228_1-2289307.pdf
Hersteller: Grayhill
Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch Flush actuator 16Pos
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 94HFB16RAT Grayhill
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V, Features: Sealed, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.400" (10.16mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 16.
Weitere Produktangebote 94HFB16RAT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
94HFB16RAT Hersteller : Grayhill Inc. 7db2d6_62d97335a66d4c3fb3f047a40a31d752.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
Features: Sealed
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.400" (10.16mm)