9710-25SL-1R7 Knowles Johanson Manufacturing
Thin-Trim
Hersteller: Knowles Johanson Manufacturing
Description: Thin film
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 5 ~ 25pF
Size / Dimension: 0.225" Dia (5.72mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Q @ Freq: 200 @ 100MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Voltage - Rated: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9710-25SL-1R7 Knowles Johanson Manufacturing
Description: Thin film, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 5 ~ 25pF, Size / Dimension: 0.225" Dia (5.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Q @ Freq: 200 @ 100MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Voltage - Rated: 250 V.