Produkte > TXC CORPORATION > 9C-24.576MAAJ-T
9C-24.576MAAJ-T
9C-24.576MAAJ-T TXC CORPORATION
9c.pdf
Hersteller: TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: HC-49S
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 24.576 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9C-24.576MAAJ-T TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: HC-49S, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 24.576 MHz.
Weitere Produktangebote 9C-24.576MAAJ-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9C-24.576MAAJ-T 9C-24.576MAAJ-T Hersteller : TXC Corporation 9c-13007.pdf Crystals 24.576MHz 30ppm -20 +70C 18pF