Produkte > TXC CORPORATION > 9C-25.000MAAJ-T
9C-25.000MAAJ-T
9C-25.000MAAJ-T TXC Corporation
9c-13007.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Crystals 25.000MHz 30ppm -20 +70C 18pF
auf Bestellung 1961 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9C-25.000MAAJ-T TXC Corporation
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: HC-49S, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Weitere Produktangebote 9C-25.000MAAJ-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9C-25.000MAAJ-T 9C-25.000MAAJ-T Hersteller : TXC CORPORATION 9c.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: HC-49S
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 25 MHz